Osiągnięcia i sukcesy uczniów

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNY 2021-2022

Międzynarodowy Festiwal Tańca w Powietrzu

Uczennica naszej szkoły z klasy 7d, Aleksandra Bukowska, w dniach 18-19 września w Poznaniu na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Powietrzu zdobyła 1 miejsce w występach solo aerial silks oraz 3 miejsce w duecie w występach aerial hoop.

Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!!!

Filmik z występu

bukowska1.jpg bukowska2.jpeg bukowska4.jpg

bukowska5.jpg

I miejsce w Wojewódzkich Zawodach Sportowych

Chłopcy z klasy VA wygrali Wojewódzkie Zawody w Piłce Ręcznej na Orliku  jednocześnie  awansowali do rozgrywek ogólnopolskich, które odbędą się  01-03.10.2021r. w Kielcach.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

IMG_0009.jpg IMG_0011.jpg IMG_0012.jpg

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNY 2020-2021

Piłka ręczna na Orlikach

16 czerwca odbyły się eliminacje w zawodach „Piłka ręczna na Orliku”. Drużyna chłopców z klasy 4A zdobyła 1 miejsce i awansowała do rozgrywek wojewódzkich. Szymon Nosarowski , bramkarz, Został uznany najlepszym graczem turnieju.
Dziewczęta też dały z siebie wszystko i na boisku pokazały ducha walki. Obie drużyny udowodniły, że kochają piłkę ręczną.

GRATULUJEMY!!!

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

16 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Zwierzyńcu odbyły się wojewódzkie zawody lekkoatletyczne. Naszą Szkołę reprezentowała grupa dziewcząt z klas 7-8. Mimo bardzo okrojonego składu dziewczęta drużynowo zajęły bardzo wysokie 11 miejsce.

Indywidualnie najlepsze wyniki osiągnęły:
Baczyńska Zuzanna 7A – 3 miejsce w skoku w dal i 4 miejsce w biegu na 100 m
Prus Natalia 8a – 4 miejsce w skoku w dal i 8 w biegu na 100 m
Szyłkowska Natalia 7A – 10 miejsce w biegu na 300 m
Zajko Zuzanna – 8 miejsce w pchnięciu kulą i 12 w rzucie dyskiem
Tuż za punktującą dziesiątką znalazły się dziewczęta – Marika Dudzińska i Oliwia Świerbutowska w biegu na 300m oraz Aleksandra Giba w kuli i dysku. Wszystkie z klasy 7A.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej

10 czerwca odbyły się rozgrywki piłki ręcznej klas 6 i 7. Zawodniczki i zawodnicy spisali się bardzo dobrze zajmując II miejsce.

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe - etap wojewódzki

Duży sukces odniosła uczennica klasy 8A - Anna Walendykiewicz. Została laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Biologii. Gratulujemy i życzymy sukcesów w szkole średniej!

Konkurs Piosenki Rosyjskiej

12.11.2020 w Niepublicznej Szkole Podstawowej św. św. Cyryla i Metodego w Białymstoku odbył się Miejski Konkurs Piosenki Rosyjskiej, w którym brał udział uczeń naszej szkoły  Paweł Szuchalski z kl 6a śpiewając piosenkę "Крылатые качели". Paweł zajął 2 miejsce.

Gratulujemy!

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe - etap szkolny

Zakończył się etap szkolny Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Do etapu rejonowego z naszej szkoły zakwalifikowali się następujący uczniowie:
1. Język rosyjski :
    - Haidenka Mikalai kl. 7c
    - Rudzetski Raman kl. 7c
2. Język angielski :
    - Wasilewska Patrycja kl. 7a
3. Matematyka:
    - Chańko Gabriela kl. 8b
    - Fiedoruk Sebastian kl. 8a
    - Krzywosz Wojciech kl. 8a
    - Prus Gabriela kl. 8a
    - Starczyk Hubert kl. 8a
4. Biologia
    - Walendykiewicz Anna kl. 8a

Gratulujemy i życzymy powodzenia !

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Olimpijskiego WKF

Wojciech Kucharczyk z kl. 8b uczestniczył w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Karate Olimpijskiego WKF strefy wschodniej i zajął II miejsce w kategorii Kata. Wojtek trenuje karate w Klubie Sportowym Shogun i na pewno to nie jest jego ostatnie zwycięstwo.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dnia 12 października 2020 roku w Lesie Pietrasze odbyły się zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W grupie młodszej – Igrzyska Dzieci, dziewczęta w składzie: Stalończyk Anna, Citko Magdalena, Tichenko Ksenia, Suchowierska Sara, Barszczewska Gabriela i Iwanow Nikola zajęły V miejsce. Reprezentację chłopców stanowili: Paweł Hus, Kacper Onopiuk, Wojciech Grygorczuk, Paweł Stalończyk, Krystian Starczyk i Wiktor Jocz. Chłopcy zajęli IV miejsce. Obie grupy awansowały do finału wojewódzkiego.
W grupie starszej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – zespoły dziewcząt i chłopców uplasowały się na XI miejscu.

Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców

Chłopcy z klas 4-6 wzięli udział w meczach eliminacyjnych piłki nożnej w ramach Igrzysk Dzieci. Zawodnicy zmierzyli się z zespołami ze szkół – SP 4, SSP 1, SP 50 i SP 34. Wszystkie spotkania zakończyły się zwycięstwami naszej drużyny. Nasi uczniowie przeszli do następnej tury rozgrywek.

Drużynowe Biegi Przełajowe

2 października w lesie na Pietraszach zostały rozegrane Igrzyska Dzieci (klasy 4-6) i Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) w Drużynowych Biegach Przełajowych. Nasi uczniowie jak zwykle zaprezentowali się bardzo dobrze. W grupie młodszej dziewczęta zajęły drużynowo V miejsce a Barszczewska Gabriela i Iwanow Nikola zajmując miejsca odpowiednio 4 i 9 awansowały do finału wojewódzkiego. Chłopcy zajęli drużynowo VII miejsce a w finale wojewódzkim będzie nas reprezentował Wiktor Jocz ( 4 miejsce). W grupie starszej do finału wojewódzkiego awansował Damian Wasilewski z miejsca 9.

Gratulujemy!

15 - 151 Białystok, ul. Jesienna 8