Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022-2023

Po miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na upragniony wypoczynek. W dniach 22 i 23 czerwca odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2022/2023. W czwartek pożegnaliśmy klasy ósme. Podczas uroczystości wręczone zostały stypendia i nagrody absolwentom wyróżniającym się w nauce i osiągnięciach sportowych. Mieliśmy również okazję uczestniczyć w musicalu przygotowanym przez uczniów klasy VII. Drodzy Absolwenci, jeszcze raz gratulujemy i życzymy sukcesów w szkole średniej. W piątek natomiast odbyły się uroczystości  zakończenia roku szkolnego klas I-VII, w trakcie których nagrody otrzymali uczniowie tych klas biorący udział w różnego typu konkursach.  Część artystyczna uroczystości wprowadziła wszystkich w klimat wakacji.

Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy udanych wakacji!

Zdjęcia z uroczystości