Walentynki szkolne

Dnia 14.02.2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Dzień ten wpisał się już na stałe w harmonogram szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy.
Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Uczniowie klas I-VIII, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, kilka dni wcześniej wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni. Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli.

Walentynki_1.jpg Walentynki_2.jpg Walentynki_3.jpg