Pasowanie na ucznia

Dnia 25 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów.  To dzień niezwykle ważny, pełen emocji i wrażeń.  Dzieci odświętnie ubrane i przejęte zaprezentowały swoje umiejętności. Doniosłym momentem było ślubowanie pierwszoklasistów. W obecności dyrekcji szkoły, nauczycieli, zaproszonych gości i rodziców uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie. Następnie poprzez akt pasowania symbolicznym piórem i ołówkiem zostali włączeni do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Na zakończenie uczniowie otrzymali drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców i Wydawnictwo MAC.
Uczniom klas pierwszych życzymy wielu sukcesów a przede wszystkim czerpania radości z każdej chwili w naszej "Ósemce"