"Krajobraz zimą – poczuj go wszystkimi zmysłami"

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym  "Krajobraz zimą – poczuj go wszystkimi zmysłami" , który trwa od 28 listopada do 20 grudnia 2022 roku

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-8.

• Zadaniem uczestników szkolnego konkursu jest wykonanie fotografii ukazującej krajobraz w którym można odpocząć, zrelaksować się, nabrać sił, cieszyć się wspaniałym widokiem, doświadczać jego piękna wieloma zmysłami.
  • Prace zapisane w formacie JPEG należy wysłać mailem na adres m.martyniak@sp8bialystok.edu.pl  Wiadomość należy zatytułować: " Krajobraz zimą -poczuj go wszystkimi zmysłami".
  • Oprócz pracy konkursowej w załączniku należy zamieścić skan wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia (Załącznik nr 1 regulaminu), który znajdziecie również na Classroomie z geografii (klasy 5-8). Załącznik nr 1 można dostarczyć także osobiście do pani Małgorzaty Martyniak, nauczycielki geografii, nie później niż do końca terminu trwania konkursu.

Na zwycięzców czekają drobne nagrody.

Zachęcamy do udziału!