IGRZYSKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce miał miejsce 14 czerwca. Pogoda wybitnie nie nie sprzyjała młodym sportowcom. Konkurencje odbywały się w deszczu lub były przerywane przez szczególnie rzęsisty opad. Tym bardziej cieszą osiągnięte przez dziewczęta z klasy 8a wyniki.
Zuzanna Baczyńska potwierdziła swoje umiejętności i zajęła 2 miejsce w skoku w dal (wynik 4.59 m) i 4 miejsce w biegu na 100m. Klaudia Kraszewska znalazła się w grupie finałowej zajmując 8 miejsce w rzucie oszczepem. Również świetnie spisała się nasza sztafeta 4x100 (M. Dudzińska, W. Grzybowska, O. Topczewska, Z. Baczyńska) zajmując punktowane 8 miejsce.
Zespół dziewcząt, pomimo bardzo niesprzyjającej pogody, zajął drużynowo wysokie 9 miejsce, wśród wszystkich zakwalifikowanych do finału szkół.
GRATULACJE !!!