Finał Wojewódzki w Piłce Ręcznej dziewcząt

Piątek 13 maja nie był dniem pechowym piłkarkom ręcznym z naszej szkoły. W pięknym stylu zostały brązowymi medalistkami Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. W finale oprócz drużyny z naszej szkoły udział wzięły zespoły: SP 50 Białystok, SP Dąbrowa Białostocka oraz SP Turośń Kościelna. Najlepszą zawodniczką w naszej drużynie została Amelia Kocół, ale wielkie brawa należą całemu zespołowi : bramkarki – Klaudia Kraszewska i Aleksandra Kryńska, zawodniczki z pola – Baczyńska Zuzanna, Dudzińska Marika, Giba Aleksandra, Grzybowska Wanessa, Szyłkowska Hanna, Świerbutowska Oliwia, Topczewska Oliwia, Wasilewska Patrycja i Żak Wiktoria ( wszystkie z klasy 8A) oraz Natalia Doroszko (klasa 7A).

GRATULACJE DZIEWCZĘTA !!!