Ślubowanie pierwszoklasistów

"Dziś na ucznia pasowanie, to też zaszczyt bardzo duży,
przecież uczeń to brzmi pięknie
i to powód jest do dumy."

W Dniu Edukacji Narodowej - 14 października 2021 r. na hali gimnastycznej odbyła się ważna uroczystość.  Pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej. To już  drugie ślubowanie w historii  naszej szkoły, które musiało się odbyć się bez rodziców na widowni.W ich imieniu przemówił przewodniczący Rady Rodziców p. Jerzy Osipiuk, życząc najmłodszym samych cudownych chwil związanych z ich  szkolnym życiem.

Nie zabrakło natomiast powodów do wzruszeń i dumy.  Przejęci najmłodsi, z powagą godną siedmiolatka wypowiedzieli uroczyste słowa ślubowania i obiecali być godnymi reprezentantami naszej szkoły.
Pani Dyrektor Mariola Toczydłowska wraz z wicedyrektor panią Beatą Rutkowską  dokonały pasowania na ucznia. Nasze pierwszaki spisały się na medal. Wszyscy stanęli na wysokości zadania.Gratulujemy występu i witamy w naszym gronie!

Opracowanie i zdjęcia: Ped. Elżbieta Burzyńska

Zdjęcia z uroczystości