Obchody Święta Edukacji Narodowej, zaprzysiężenie Prezydenta szkoły.

Lekcja demokracji

Dnia 14 października 2021 r. w naszej szkole w ramach obchodów Święta Edukacji Narodowej odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowego Prezydenta szkoły. W demokratycznych wyborach powszechnych została wybrana do piastowania tego urzędu Weronika Barszczewska, uczennica klasy 7b. Od chwili zaprzysiężenia będzie godnie reprezentowała SP8 przez najbliższy rok. Życzymy jej sukcesów w pracy Samorządu Uczniowskiego i liczymy, że będzie wytrwale dążyła do realizacji pomysłów, które były motywem przewodnim jej kampanii wyborczej :-) Współpracować będzie z zespołem uczniów oraz opiekunem SU p. Urszulą Dziemian.

Podczas uroczystości mieliśmy okazję wysłuchać pięknych życzeń okolicznościowych złożonych przez Panią Dyrektor Mariolę Toczydłowską oraz reprezentantów naszej wspaniałej młodzieży.

Opracowanie i zdjęcia pedagog Monika Perkowska

Zdjęcia z uroczystości

Szkoła Podstawowa nr 8
im. Świętego Kazimierza Królewicza
w Białymstoku

Powrót na początek strony