Konkurs fotograficzny "Walory krajobrazu miejskiego"

Konkurs organizowany jest z okazji Dnia Krajobrazu 2021r.

 aparat1.jpg

 

UCZNIU KLASY 5,6,7,8!
Jeśli lubisz fotografować otaczający Cię świat to powinieneś wziąć udział w tym konkursie!
Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych prezentacji multimedialnych ilustrujących projekt wycieczki po najbliższej okolicy. Wybrane prezentacje będą zaprezentowane na wystawie szkolnej, na stronie internetowej szkoły oraz na naszym profilu na Facebook'u. Każdy uczestnik konkursu może przesłać TYLKO 1 prezentację, nie dłuższą niż 5 slajdów (prace powinny mieć wysoką jakość techniczną - zdjęcia powinny mieć wysoką rozdzielczość).
 
Prace należy przesyłać na adres m.martyniak@sp8bialystok.edu.pl do 15 listopada 2021.
Każdy uczestnik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem konkursu TUTAJ i go zaakceptować poprzez wypełnienie zgłoszenia. Zgłoszenie do udziału w konkursie (załącznik 1) należy wypełnić i dostarczyć do pani M. Martyniak przed upływem czasu trwania konkursu.

Małgorzata Martyniak


Pobierz

Szkoła Podstawowa nr 8
im. Świętego Kazimierza Królewicza
w Białymstoku

Powrót na początek strony