Dodatkowe zajęcia specjalistyczne z zakresu pomocy psychologiczno - pedagogicznej.

W terminie od 1 marca do 20 grudnia 2022r, nasza szkoła będzie prowadziła zajęcia specjalistyczne z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej w dodatkowym wymiarze godzin.
W skład zajęć będą wchodziły: zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, logopedyczne, rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne oraz inne o charakterze terapeutycznym.
Wsparcie otrzymają uczniowie, u których zespół wychowawczy (wychowawca, nauczyciele prowadzący zajęcia w klasie, pedagog oraz psycholog szkolny) wskazali potrzebę uczestniczenia dziecka w w/w zajęciach wspierających.

Podstawa prawna:
Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 8 lutego 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19